Tvoření pro maminky s dětmi

Jste s dětmi doma? Rádi se svým dítkem vyrábíte různé dekorace, hračky, dárečky a chcete se setkat s maminkami se stejnými zájmy?

Pak zamiřte k nám - zabavíme Vás i Vaše děti!

Pro maminky s dětmi od 3 do 6 let

 V kurzu neočekáváme od dětí výsledek v podobě úhledně namalovaných obrázků, ale zaměřujeme se na průběh činnosti, na zážitek a možnost užít si výtvarný materiál. Výtvarná tvorba je pro děti jedinečnou možností, jak rozvíjet vlastní kreativitu v široké míře. Pro rodiče zase příležitost strávit s dětmi společný tvořivý čas.

 

Ruka

Co budeme tvořit?

Cílem kurzu je děti seznámit s výtvarnou výchovou formou vlastního prožitku, vyzkoušet si základy tradičních technik i zcela nových a experimentálních. Výtvarné techniky budeme mezi sebou kombinovat a na každém kurzu vznikne nové dílko, které si většinou hned s sebou odnesete domů.

Z výtvarných technik, kterých se dotkneme, zmiňme malbu, kresbu, práci s papírem, výrobu drobných dekorativních předmětů, přáníček, práce s přírodninami i s recyklovaným materiálem.

Tvořivými činnostmi se děti seznamují se základními výtvarnými technikami  - kresba, malba, tvorba s papírem, filcem, přírodninami. Jednotlivá témata jsou inspirována přírodou, okolním světem, zvířaty, ročním obdobím, …

V kurzu neočekáváme od dětí výsledek v podobě úhledně namalovaných obrázků, ale zaměřujeme se na průběh činnosti, na zážitek a možnost užít si výtvarný materiál. Výtvarná tvorba je pro děti jedinečnou možností, jak rozvíjet vlastní kreativitu v široké míře. Pro rodiče zase příležitost strávit s dětmi společný tvořivý čas. Cílem je nechat dítěti co největší volnost a být k ruce, když potřebuje pomoct. Témata k tvorbě slouží spíše jako nápady, ne povinnost a pokud je dítě unavené nebo nezaujaté, může si jít odpočinout a vrátit se k tvorbě později.

Komu je kurz určen?

Všem dětem od 3 do 6 let. Kurz je skupinový s velkým důrazem na individualitu. Maximální obsazenost kurzu jsou 5 maminek s dětmi.

Co s sebou?

Chuť tvořit. O vše ostatní se postaráme my. Všechny pomůcky i materiál jsou v ceně kurzu.

Kdo kurz vede?

Radka Zahradniková – tvoření je její láskou a vášní. Tvoření naprosto propadla a stalo se její každodenní součástí. Od Radky se můžete naučit jak si vyrobit vlastní album, scrapbookovou stránku, dekorační ozdoby a mnoho dalšího. Ukáže vám mnoho triků a tipů a představí vám různé kreativní techniky a styly.

Založila a provozuje internetový obchod s kreativními potřebami www.paperie.cz, kde můžete zároveň sledovat její tvorbu, tipy a návody k tvoření.

Jak dlouho kurz trvá?

4.10. - 6.12.2018, vždy ve čtvrtek od 10:00 do 11:30 hod

Kurz má 10 lekcí po 90 minutách.

Jaká je cena za kurz?

Cena za kurz je 1 500,- Kč (150,- Kč za 1 lekci)

Ukázková lekce

Nejste si jisti, zda je kurz vhodný pro Vaše dítě? Pak navštivte naše informační lekce, na kterých se seznámíte s paní lektorkou a budete se moci zeptat na vše, co Vás o kurzu zajímá.

Informační lekce proběhnou 25. června od 17 do 18 hod v učebně č. 1 AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o. a 15. září 2018 od 15 do 18 hod v rámci PIKNIKU.

 


 

Novinky

 • POZOR - od 2.7 do 18.7.

  1.7.2015

  je z důvodu dovolené kancelář uzavřena.

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.