Kurz kresby


"Děkuji za dobrý kurz. Lektor byl výborný a dalším kurzům jsem nakloněná. I přidání dalších výtvarných technik a užívání materiálů. Jedinou škodou byla délka kurzu, ale stálo to za to. Bylo to jako vrátit se do školních let."


Chytilová

 

"Bylo pro mne milé a poučné účastnit se kursu kreslení vedeného panem ing. Jabůrkem. Myslím, že je to pěkná záliba, ale je k tomu třeba i vysvětlení a to v našem kursu skutečně bylo!
Moc děkuji."

M. Segeťová

Chcete si odpočinout a něco pěkného přitom vytvořit?

Jste kreativní? Chcete objevit své skryté nadání?

Chcete najít novou vzrušující zálibu?


Pak je kurz určený přesně pro Vás!

Tvorba má mnoho pozitivní účinků! Umožní vám svobodně vyjádřit emoce i myšlenky. Zlepšíte si paměť a také se odreagujete a zbavíte stresu. Díky tvorbě se stanete vnímavější k okolnímu světu i efektivnější ve své profesi.

 Ale hlavně budete mít koníčka, kterého si zamilujete!

Na-letak1

Co se budeme v kurzu dělat?

Kurz Vám dá odpovědi na všechny otázky kolem zobrazení lidské tváře, postavy. Vyzkoušíme si různé techniky, kurz Vám představí uhel, pastel, tuš. Kreslit budete  podle skulptury, fotoportrétu, živého modelu,  zkusíte si figurální kompozici, autoportrét.  Vše společně v klidu a pohodě spolu se zkušeným lektorem zvládnete, i když třeba úplně začínáte!

Komu je kurz určen?

Každému, kdo rád tvoří nové věci, rád se vzdělává,  rád poznává nové lidi, chce v sobě objevit talent, nebo probudit kreativitu, nebo se jen naučit odpočívat a splnit si své sny. Je vhodný pro úplné začátečníky, ale i pro pokročilejší, kteří se chtějí dozvědět nové pojmy a spojit si informace do praktických souvislostí. V rámci lekcí Vám budou vysvětleny základní postupy, výuka je vedena jako skupinová s velkým důrazem na vaši individualitu.

Co s sebou?

Hlavně chuť tvořit. O vše ostatní se postaráme my. V ceně jsou veškeré výtvarné potřeby, fotopředlohy, živé modely, občerstvení, využití reprotechniky, závěrečné osvědčení.

Kdo kurz vede?

Vašim lektorem bude pan Ing. Josef Jabůrek (1951). Kresbě a malbě se věnuje celoživotně. Zaměřuje se především na kresbu portrétu. Je absolventem ateliéru figurální a portrétní kresby  akademického malíře Miroslava Adámka. Výtvarné poznatky a zkušenosti čerpá také z dlouholeté spolupráce s akademickým malířem Jiřím Šuhájkem a  akademickým  sochařem Ronym Pleslem.  Kresbu portrétu propaguje v programech pro veřejnost Muzea Novojičínska. Předá vám své bohaté zkušenosti s neutuchající dobrou náladou a zápalem pro tvorbu.

Kde se kurz koná a jak dlouho kurz trvá?

Kurz probíhá v prostotách AGENTURY POZNÁNÍ, s.r.o. v Kopřivnici.

3. dubna 2019 - 19. června 2019  Kurz má celkem 10 lekcí po 3 hodinách.

Kurz probíhá vždy ve středu od 17:45 do 20:45 hod.

Jaká je cena za kurz?

2 550,- Kč 

Je možné se přihlásit i na jednotlivé lekce! Cena za 1 lekci je 260,- Kč

Leták ke stažení zde

Přihláška a registrace na jednotlivé lekce

Vernisáž kurzu Relaxace kresbou - portrét

Ve středu 5.  12. 2018 proběhlo poslední sezení kurzu Kreativního ateliéru Relaxace kresbou - portrét.
Účastníci pojali poslední lekci skutečně slavnostně, připravili si vernisáž svých kreseb - a že se bylo na co dívat a co obdivovat. Vernisáže se zúčastnili také blízcí účastníků kurzu. Jako na každé správné vernisáži nechyběl ani včera kulturní program a občerstvení.
Za AGENTURU POZNÁNÍ všem moc děkujeme, přejeme hodně radosti z tvorby a těšíme se na viděnou v dalších kurzech! 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Novinky

 • POZOR - od 2.7 do 18.7.

  1.7.2015

  je z důvodu dovolené kancelář uzavřena.

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.