Náš příběh

AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. působí v oblasti výuky jazyků, překladatelské činnosti a pořádání odborných kurzů již od roku 2005. Od té doby prošly jazykovým vzděláváním v kurzech pro veřejnost a ve firemních kurzech stovky studentů, desítky studentů absolvovaly individuální kurzy.

AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. byla založena v roce 2005 paní Mgr. Ivankou Kysovou jako jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky. Společnosti s ručením omezeným předcházela jazyková škola paní Kysové, kterou vedla jako fyzická osoba v 90. letech. Agentura se od počátku zaměřovala na výuku jazyků v širokém spektru – angličtinu, francouzštinu, ruštinu, němčinu, italštinu, španělštinu, čínštinu.

Další oblastí, kterou agentura zajišťovala, byla výuka českého jazyka pro cizince.

Významnou činností, která s jazyky logicky souvisí, byla překladatelská činnost. Paní Mgr. Kysová je sama soudním překladatelem pro francouzštinu a ruštinu.

Výuka jazyků a překlady jsou i dnes stěžejními činnostmi agentury. Stále pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy, oblíbená je individuální výuka. V překladatelské oblasti spolupracujeme s cca 250 profesionálními překladateli, provádíme překlady z a do 30 jazyků.

V roce 2012, po příchodu současné jednatelky Ing. Plevové, prošla AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. reorganizací. Nově byly do vzdělávacích aktivit zařazeny manažerské kurzy zaměřené zejména na oblast řízení kvality, interního auditu, strategického plánování a „měkkých“ manažerských dovedností. V této oblasti poskytujeme rovněž poradenské služby. V oblasti manažerského vzdělávání působí Ing. Plevová jako hlavní lektor a koordinátor vzdělávání.

Svou činnost v manažerském vzdělávání jsme se rozhodli také zacílit na organizace veřejné správy, kterým můžeme nabídnout kvalitní lektory s praktickými znalostmi specifik veřejné správy.

Navázali jsme spolupráci s významnými partnery v oblasti profesního vzdělávání, jako je Český institut interních auditorů, TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s. a AQE advisors, a.s.

Další aktivitou, kterou se snažíme naplnit očekávání našich klientů, je Kreativní alteliér, který jsme spustili v dubnu 2018. V rámci Kreativního ateliéru nabízíme relaxační výtvarné a tvořivé kurzy pro děti i dospělé.

V popředí našeho zájmu byl vždy spokojený klient, který je tou nejúčinnější reklamou.

Našim cílem je poskytovat špičkové jazykové a manažerské vzdělání ve vstřícném a inspirativním prostředí.

Vize společnosti:

Přinášet

POZNÁNÍ

do světa vzdělání!


Podporujeme

Protože máme rádi tvořivost, zápal pro věc, nadšení a vůbec všechny, kdo umí žít, vytvářet krásné věci a zážitky a věnují se druhým, rozhodli jsme se spolupracovat

s Pěveckým sborem Ondráš Nový Jičín

a se spolkem ITY z.s.


 

Desatera společnosti

Desatero kvality společnosti

Desatero kvalitniho lektora


Ocenění za přínos k rozvoji interního auditu

Dne 18. března 2015 převzala jednatelka společnosit Ing. Petra Plevová ocenění za přínos k rozvoji interního auditu v regionu Moravskoslezského kraje:


Cestne-uznani_ia


Spolupráce

Semináře realizujeme také pro spolupracující organizace:

Český institut interních auditorů

TEMPO TRAINING & CONSULTING a.s.

AQE advisors, a.s.


Záleží nám na ochraně životního prostředí

 • Ve společnosti používáme vyhradně recyklovaný papír
 • Třídíme odpad
 • U nás nedostanete nápoje balené do plastových obalů

Eko

Novinky

 • POZOR - od 2.7 do 18.7.

  1.7.2015

  je z důvodu dovolené kancelář uzavřena.

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.