Náš příběh

AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. působí v oblasti výuky jazyků, překladatelské činnosti a pořádání odborných kurzů již od roku 2005. Od té doby prošly jazykovým vzděláváním v kurzech pro veřejnost a ve firemních kurzech stovky studentů, desítky studentů absolvovaly individuální kurzy.

AGENTURA POZNÁNÍ, s.r.o. byla založena v roce 2005 paní Mgr. Ivankou Kysovou jako jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky. Společnosti s ručením omezeným předcházela jazyková škola paní Kysové, kterou vedla jako fyzická osoba v 90. letech. Agentura se od počátku zaměřovala na výuku jazyků v širokém spektru – angličtinu, francouzštinu, ruštinu, němčinu, italštinu, španělštinu, čínštinu.

Další oblastí, kterou agentura zajišťovala, byla výuka českého jazyka pro cizince.

Významnou činností, která s jazyky logicky souvisí, byla překladatelská činnost. Paní Mgr. Kysová je sama soudním překladatelem pro francouzštinu a ruštinu.

Výuka jazyků a překlady jsou i dnes stěžejními činnostmi agentury. Stále pořádáme jazykové kurzy pro veřejnost i pro firmy, oblíbená je individuální výuka. V překladatelské oblasti spolupracujeme s cca 250 profesionálními překladateli, provádíme překlady z a do více než 30 jazyků.

Další aktivitou, kterou se snažíme naplnit očekávání našich klientů, je Kreativní alteliér, který jsme spustili v dubnu 2018. V rámci Kreativního ateliéru nabízíme relaxační výtvarné a tvořivé kurzy pro děti i dospělé.

V popředí našeho zájmu byl vždy spokojený klient, který je tou nejúčinnější reklamou.

Našim cílem je poskytovat špičkové vzdělání ve vstřícném a inspirativním prostředí.

Vize společnosti:

Přinášet

POZNÁNÍ

do světa vzdělání!


Podporujeme

Protože máme rádi tvořivost, zápal pro věc, nadšení a vůbec všechny, kdo umí žít, vytvářet krásné věci a zážitky a věnují se druhým, rozhodli jsme se spolupracovat

s Pěveckým sborem Ondráš Nový Jičín

a se spolkem ITY z.s.


 

Desatera společnosti

Desatero kvality společnosti

Desatero kvalitniho lektora


Reference

Reference otevřete kliknutím zde


Ocenění za přínos k rozvoji interního auditu

Dne 18. března 2015 převzala jednatelka společnosit Ing. Petra Plevová ocenění za přínos k rozvoji interního auditu v regionu Moravskoslezského kraje:


Cestne-uznani_ia


Záleží nám na ochraně životního prostředí

 • Ve společnosti používáme vyhradně recyklovaný papír
 • Třídíme odpad
 • U nás nedostanete nápoje balené do plastových obalů

Eko

int(1)

Novinky

 • Daoreet doloregn

  13.8.2012

  Cocktails-drink-colorful-deliciousFar far away, behind the word mountains, far from the countries.

 • Dolor sit amet

  13.8.2012

  Colorido-vidro-cocktails-beber-640x960 Far far away, behind the word mountains, far from the coun.